Bajkowy Wodospad – Relaksacja dla Dzieci, wersja z imieniem Twojego Dziecka

Relaksacja dla dzieci. Nagranie w wersji personalizowanej, z imieniem Twojego dziecka. Imię, które ma znaleźć się w nagraniu dodaj w „uwagach” do zamówienia. Domyślnie imię jest w formie wołacza. Czas realizacji: 5 dni pracujących od 5-1-2023r.

Mp3 do pobrania

Czas trwania: 26:17
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 63 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Rok wydania: 2022

97,99 

Relaksacja dla dzieci, wizualizacja „Bajkowy Wodospad”, w której zabieram Twoje dziecko w podróż do Krainy Fantazji.


Na tej stronie zamówisz personalizowaną wersję relaksacji dla dzieci „Bajkowy Wodospad”, to nagranie z imieniem Twojego Dziecka. Czas realizacji – do 5 dni pracujących. Premierowo od 5 stycznia 2023r.

W wersji personalizowanej nagrania mówię do dziecka „po imieniu” – to ma duże znaczenie – dziecko wie, że to ono ma zadziałać. I druga, ważniejsza rzecz – dziecko NIE jest obserwatorem historii, ale utożsamia się z nią i uczestniczy w niej.

Posłuchaj fragmentuWersja ogólna, BEZ personalizacji

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Relaksacja dla Dzieci - Bajkowy Wodospad
Promocja

Relaksacja dla Dzieci – Bajkowy Wodospad

Original price was: 39,97 zł.Current price is: 27,99 zł. -30%

Relaksacja dla dzieci "Bajkowy Wodospad", w której podróżują do miejsca oczyszczającego złe nastroje i zamieniającego je na dobre. Do słuchania również dla rodzica i dziecka.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 26:17 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 63 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2022

Relaksacja dla dzieci

W tej podróży do Krainy Fantazji, zabieram Twoje dziecko, i może Ciebie, do bajkowego miejsca, w którym nauczy się zmieniać swoje złe nastroje na dobre i będzie to bardzo przyjemne doświadczenie.

Ta relaksacja dla dzieci zaczyna się krótkim odprężeniem ciała, a potem wizualizacją drogi przez las i do Bajkowego Wodospadu. A tutaj świetlista woda oczyszcza ciało, myśli i uczucia z tego wszystkiego, co niepotrzebne, niedobre, zużyte, przeszkadzające, niedobre.

Kroki – relaksacja dla dzieci

W tej relaksacji dziecko uczy się jak oczyszczać się z niedobrych uczuć, emocji, zachowań.

Bezpośredni efekt relaksacji, to odprężenie ciała i umysłu, myśli i uczuć. i „Bajkowy Wodospad” może być stosowany, gdy dziecko przeżywa trudny dla siebie stan emocjonalny (gniew, złość, smutek, itp.). Ważne jednak, żeby to NIE był pierwszy jego kontakt z tą relaksacją i żeby dziecko samo chciało tego doświadczenia.

Efekty Relaksacji

Najlepsze efekty uzyskasz, gdy dziecko pierwszy raz będzie relaksować się w miarę spokojnym stanie ciała i umysłu. Dzięki temu później, w trudnej sytuacji, możesz odwołać się do tego stanu i sposobu reagowania na stresującą sytuację.

Trudne emocje gniewu, złości, lęku, itp. ograniczają świadomość dziecka co do sposobów reagowania na nie. Gdy dziecko ma już doświadczenie „Bajkowego Wodospadu” możesz zapytać, „Czy dobrze się czuje przeżywając swój gniew, złość? Czy to przyjemne uczucie, tak się czuć? Jeśli NIE, to może chciałoby to zmienić teraz? A czy pamiętasz podróż do bajkowego wodospadu? Może to dobry czas na odwiedzenie go teraz? Może zróbmy to razem?…”

Relaksacja
– jak stosować

Przygotowanie: przygotuj kocyk do okrycia.

Czas i miejsce: miejsce powinno być zacienione, bez zbędnych bodźców zewnętrznych – wyłącz telefon, komputer. Jeśli relaksacja po dużej aktywności dziecka, lub wieczorem – możesz spodziewać się zaśnięcia w trakcie.

Pozycja ciała: leżąca z prostym kręgosłupem.

Słuchawki: opcjonalnie – pogłębiają doświadczenie i lepiej izolują od bodźców zewnętrznych. Jeśli rezygnujesz ze słuchawek, zwróć uwagę, aby dźwięk był dobrze słyszalny, ale nie za głośny. Lepiej się wsłuchiwać niż męczyć hałasem.

Relaksacja dla dzieci
–  imię w nagraniu

Dlaczego relaksacja z imieniem w nagraniu? Bo człowiek zdecydowanie lepiej i mocniej reaguje na komunikaty, w których jest jego imię, w których słyszy swoje imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Dzieci reagują jeszcze mocniej, czują się docenione i ważne.


Zasypiajka dla dzieci na YouTube

Relaksacja dla dzieci na dobry sen

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

Twój Koszyk
na Relaks i Stres Mp3
Biuletyn z nowościami
Rejestracja Nowego Użytkownika
Shopping cart