Regulamin

Regulamin sklepu TreningJacobsona.pl

 1. Właścicielem sklepu działającego pod adresem www.treningjacobsona.pl jest Paweł R. Stań 91-087 Łódź ul. Wapienna 49/51 lok. 62 Rachunek bankowy: 48 1140 2004 0000 3102 1522 2274
 2. Sklep internetowy Paweł R. Stań prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet przez stronę www.Prekognicja.pl
 3. Warunkiem dokonania zakupu jest akceptacja niniejszego regulaminu.
 4. Do złożenia zamówienia dla nagrań Mp3  niezbędne jest podanie swojego imienia i adresu e-mail. Dane kontaktowe służą do przesyłania informacji związanych z produktami i są konieczne do pobrania zamówionych produktów cyfrowych. Zamówienie można złożyć jako Gość, lub zakładając konto Klienta. Należy wówczas wypełnić formularz podając swoje dane osobowe oraz adres e-mail, login i hasło, przy pomocy których będziesz mieć dostęp do sklepu.
 5. Klient lub Klientka zakładając konto w sklepie Paweł R. Stań wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia oraz uzyskania pełnych informacji o dostępnych produktach i usługach. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Dane osobowe przekazywane przez Klientów są przetwarzane przez Paweł R. Stań, 91-087 Łódź, ul. Wapienna 49/51 lok. 62. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa ich podania może uniemożliwić realizację umowy lub usługi w należyty sposób. Szczegółowe postanowienia dotyczące ochrony danych osobowych klientów znajdują się w Polityce Prywatności.
 6. Złożenie zamówienia jest potwierdzane poprzez wiadomość e-mail zawierającą dane zamówienia i zamawianych produktów.
 7. Przyjęcie zamówienia do realizacji rozpoczyna się w momencie wpływu środków na nasz rachunek bankowy. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem zewnętrznych operatorów płatności. „Płatność za pobraniem” (przy odbiorze) jest realizowana za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszty przesyłki dolicza operator pocztowy. W przypadku płatności online poprzez firmę Dotpay.pl, Transferuj.pl, PayPal zamówione produkty elektroniczne są dostępne w ciągu kilku minut.
 8. W przypadku nieopłacenia zamówienia w ciągu 7 dni, zamówienie zostaje automatycznie anulowane.
 9. Produkty fizyczne są wysyłane w ciągu 2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym (koszt produktu + koszt przesyłki).
 10. Zamówione produkty do pobrania są w postaci pliku skompresowanego *.ZIP – wystarczy rozpakować archiwum dowolnym programem do archiwizacji danych, np. darmowym 7-Zip. Klient może pobrać zamówiony produkt w ciągu 7 dni maksymalnie 10 razy. Produkty do pobrania (Mp3 download, ebooki itp.) mogą zostać również wysłane na nośniku fizycznym (CD, DVD). W takim przypadku przed dokonaniem płatności należy się skontaktować z administratorem sklepu w celu uzgodnienia kosztów przesyłki. Jeżeli na stronie produktu jest podany koszt wysyłki, to dotyczy on wysyłki na terytorium Polski.
 11. W przypadku stwierdzenia przez nas wady lub braku towaru w już opłaconym zamówieniu niezwłocznie informujemy o tym fakcie Klienta lub Klientkę. Wartość brakujących produktów jest zwracana na wskazany rachunek bankowy. Klient ma również prawo do rezygnacji z całego zamówienia jak również wybrania innych produktów.
 12. Towar pakowany jest w kopertę ochronną bądź paczkę i wysyłany rejestrowaną przesyłką poleconą za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 13. Wysyłki zamówień dokonywane są od poniedziałku do piątku.
 14. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone. W przypadku zaginięcia przesyłki zgłaszana jest reklamacja do spedytora, który rozpatruje ją zgodnie ze swoimi procedurami. Po potwierdzeniu zaginięcia listu/paczki i pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji do Klienta wysyłane jest ponownie zamówienie bądź zwracana jest dokonana za nie płatność. Termin rozpatrzenia zaginięcia przesyłki zależy od regulaminu spedytora. Wynosi od 2 tygodni do 3 miesięcy.
 15. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy dane adresowe podane przez Klienta są błędne lub niepełne. Ponowne wysłanie, zamówienia po otrzymaniu przez nas zwrotu przesyłki, jest możliwe po dokonaniu powtórnej wpłaty za wysyłkę oraz pokryciu kosztów związanych z dostarczeniem zwrotu. To samo dotyczy przypadku, gdy Klient nie odbierze w terminie przesyłki i zostanie ona odesłana.
 16. Zamówienia realizowane są na terenie całej Polski jak również Świata. W przypadku wysyłek zagranicznych pobierana jest opłata według ustalonej przez spedytora stawki. Klient jest informowany o koszcie wysyłki i dokonuje przedpłaty stosownej kwoty.
 17. Klient odbierając przesyłkę jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu, śladów otwierania itp.. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej Protokołu Reklamacji.
 18. Każdy Klient może w ciągu 17 dni zrezygnować z zamówionego produktu i zwrócić płytę CD lub plik Mp3 bez podania przyczyny. Zakupione produkty cyfrowe można zwrócić w ciągu 17 dni od momentu umieszczenia ich w Panelu Klienta, o ile nie zostały odtworzone. W przypadku produktów na płytach CD zwrot nie jest możliwy po otwarciu zapieczętowanego opakowania. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) pobranie produktu cyfrowego z Panelu Klienta jest równoznaczne z jego odtworzeniem. W przypadku zwrotu prosimy o kontakt mailowy [email protected] z podaniem numeru zamówienia i numeru konta bankowego, na który ma być dokonany zwrot. Pieniądze za produkt zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych na rachunek bankowy Klienta. Patrz: Polityka zwrotów
 19. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy kodeksu cywilnego.

Polecane

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Relaks dla Mamy (relaksacja, wizualizacja)

Relaksacja dla Mamy (wizualizacja)

17,97 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
- 14%
Trening Jacobsona - progresywna relaksacja mięśni

Trening Jacobsona – progresywna relaksacja mięśni

19,77 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Medytacja do radzenia sobie z atakiem paniki, atakiem lęku

ATAK PANIKI – medytacja Powrót do Spokoju

17,97 

© 2020 Paweł R. Stań TreningJacobsona.pl | All rights reserved.

Rejestracja Nowego Użytkownika
Shopping cart