Wsparcie Psychologiczne (Mp3)

6 albumów: wsparcie psychologiczne dla osób w trudnej sytuacji, na stres, smutek, natłok myśli…

Format: Mp3 do pobrania ⇊

Czas trwania: 272 minuty (6 albumów)
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 573 MB (7 plików ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: TAK
Rok wydania: 2022

Instrukcja PDF: Tak

89,71 

Nagrania w zestawie Wsparcie Psychologiczne zostały specjalnie dobrane jako pomoc dla osób przeżywających stres, smutek, cierpienie, poczucie skrzywdzenia, depresję, natłok myśli, gdy nie mogą zebrać myśli – taka jest ich gonitwa, albo chaotycznie działają… gdy potrzebują więcej Spokoju.

Wsparcie Psychologiczne

WODOSPAD

Wodospad - Relaksacja dla ciała i umysłu


WODOSPAD – relaksacja, której celem jest psychiczne odprężenie – oczyszczenie umysłu, emocji i ciała ze stresu, strachu, złogów, blokad mentalnych i emocjonalnych. W symboliczny sposób pozwalasz odpłynąć wszelkim negatywizmom, które opuszczają Twoje ciało.

Ty decydujesz, czy ta sesja będzie tylko przyjemnym spędzeniem czasu, czy to wsparcie psychologiczne stanie się stałym elementem Twojej higieny psychicznej.

Czas trwania: 21:00


ANTY ATAK PANIKI

Atak Paniki - medytacja na nagły napad paniki


ANTY ATAK PANIKI – medytacja na sytuacje stresu, „chaosu” mentalno-uczuciowego, gdy uczucia i myśli nie pozwalają na „normalne” funkcjonowanie. Wsparcie psychologiczne na stres, nagły atak paniki, lęku, strachu, przerażenia… na szybkie pozbieranie się. To nagranie, dzięki któremu w ciągu 10 minut możesz:

– zostawić natrętne myśli i uczucia
– przywrócić normalny poziom koncentracji
– wprowadzić nowe, pozytywne skojarzenia

Z nagrania możesz korzystać w czasie,

– gdy czujesz, że zbliża się atak paniki,
– gdy już jest napad paniki,
– w czasie, gdy „masz spokój” (uczysz się, co robić, gdy będzie lub będzie zbliżać się atak paniki)

Czas trwania: 26:45


ŚCIEŻKA SPOKOJU

Ścieżka Spokoju. Jak poradzić sobie z natłokiem myśli i natrętnymi myślami.


ŚCIEŻKA SPOKOJU, 30-dniowy trening radzenia sobie ze stresem wynikającym z natłoku niechcianych myśli. Jak sobie poradzić z natłokiem myśli? Co robić, gdy pojawiają się natrętne myśli? Ten Trening pomoże Ci wypracować skuteczną strategię radzenia sobie z myślami w takich sytuacjach.

Korzystanie z Treningu nie zastępuje leczenia. Jeśli jesteś w trakcie leczenia – skonsultuj się z lekarzem.

W Treningu wykorzystano z elementy medytacji uważności (mindfulness).

Czas trwania: 63:04 (pięć utworów)


MEDYTACJA RATUNKOWA

Wsparcie psychologiczne: Medytacja Ratunkowa, antydepresanty


MEDYTACJA RATUNKOWA – jej celem jest osiągnięcie „spokoju ducha” – wsparcie psychologiczne na czas, gdy przeżywasz smutek, cierpienie, poczucie skrzywdzenia, depresję, stany depresyjne, nie możesz zebrać myśli, albo chaotycznie działasz, żyjesz w stresie, jest Ci źle, potrzebujesz więcej Spokoju.

Ta medytacja nie zmieni Twojej sytuacji.
Dzięki tej medytacji zmienisz swój stan emocjonalno-mentalny, a dzięki temu inaczej spojrzysz na sytuację.

I to nowe spojrzenie pozwoli Ci

– zrobić COŚ NOWEGO, co zmieni sytuację, albo
– pozwoli Ci pogodzić się z tym, na co nie masz wpływu.

Czas trwania: 30:02


DOSTROJENIE – POWRÓT do HARMONII

Dostrojenie - Powrót do Harmonii (medytacja)


DOSTROJENIE – POWRÓT do HARMONII – medytacja prowadzona, dzięki której możesz dostroić się i pozwolić Uniwersum przywrócić równowagę w Twoim życiu. Jeśli dążysz do swojego Celu – to jest reset dla umysłu i zaproszenie nowej Jakości do działania.

Pozwól sobie zaufać tej Wszechwiedzącej naturze, której częścią jesteś i która jest Tobą. Pozwól sobie, pozwól Jej działać w Twoim życiu. Niby otwierasz się na nią, na coś zewnętrznego, lecz w rzeczywistości otwierasz się na siebie, bo taka jest Twoja natura. Zaufaj.

Czas trwania: 72:00 (cztery utwory)


SEN POLIFAZOWY
– SYPIAJ jak LEONARDO da VINCI

Sen Polifazowy


SEN POLIFAZOWY, to sesja ułatwiające szybkie wejście w sen i łagodne wybudzenie po 30 minutach. Doskonale nadaje się na krótką drzemkę w ciągu dnia.

Czas trwania: 60:00 (wersja z lektorem i bez)


Wsparcie psychologiczne – pojedyncze albumy


Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
wodospad: relaksacja, wizualizacja
Deal
Relaksacja, której celem jest psychiczne odprężenie - oczyszczenie umysłu, emocji i ciała ze złogów, blokad mentalnych i emocjonalnych. W symboliczny sposób pozwalasz odpłynąć wszelkim negatywizmom, które opuszczają Twoje ciało. Mp3 Download Czas trwania: 21 minut Jakość: Hi-Fi 256 kbps Rozmiar: 38 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
Medytacja do radzenia sobie z atakiem paniki, atakiem lęku
Deal
Medytacja na sytuacje stresu, "chaosu" mentalno-uczuciowego, gdy uczucia i myśli nie pozwalają na "normalne" funkcjonowanie. Na stres, nagły atak paniki, lęku, strachu, przerażenia... na szybkie pozbieranie się. Mp3 Download Czas trwania: 26:45 minut (2 wersje) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 53 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak, dla wzmocnienia efektu
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Medytacja na Stres: Ścieżka Spokoju
Deal
Natłok myśli... Jak sobie poradzić z natłokiem myśli? Co robić, gdy pojawiają się natrętne myśli? Ten Trening Antystresowy pomoże Ci wypracować skuteczną strategię radzenia sobie z myślami w takich sytuacjach. Mp3 Download Czas trwania: 63 minuty (5 nagrań) Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 152 MB (2 pliki ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dostrojenie - powrót do Harmonii (medytacja)
Deal

30-dniowy program przywracania równowagi w życiu. Medytacja prowadzona, dzięki której możesz dostroić się i pozwolić Uniwersum przywrócić równowagę w Twoim życiu. Jeśli dążysz do swojego Celu - to jest reset dla umysłu i zaproszenie nowej Jakości do działania.

Mp3 Download Czas trwania: 72 minuty (cztery utwory) Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 115 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: nie wymagane
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Medytacja Ratunkowa. Depresja. Cierpienie. Sposób na depresję.
Deal
Ta medytacja na cierpienie, depresję nie zmieni Twojej sytuacji. Dzięki tej medytacji zmienisz swój stan emocjonalno-mentalny, a dzięki temu inaczej spojrzysz na swoją sytuację. Mp3 Download Czas trwania: 30 minut Jakość: Hi-Fi 224 kbps Rozmiar: 50 MB Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: Tak

Sen w Wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Sen

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

Rejestracja Nowego Użytkownika
0
Shopping cart