Relaksacja dla Dzieci pomagająca Szybko Zasnąć + elementy Treningu Autogennego + Afirmacje

Relaksacja dla dzieci na szybkie Zasypianie i dobry Sen, z elementami Treningu Autogennego i afirmacjami szczęśliwego dziecka. Zasypiajka „U Misia”.

Mp3 do pobrania

Czas trwania: 30:00
Jakość: Hi-Fi 320 kbps
Rozmiar: 73 MB (1 plik ZIP)
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: tak
Rok wydania: 2022

days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Original price was: 39,97 zł.Current price is: 27,99 zł.

Relaksacja dla dzieci, przed snem na szybkie zasypianie. Ta relaksacja dla dzieci pomoże Ci, jeśli myślisz, że Twoje dziecko NIE chce wieczorem zasnąć. Bardzo chce zasnąć, tylko wydaje mu się, że NIE chce, albo nie wie JAK zasnąć, albo „łapie” EMOCJE rodziców, które pobudzają i nakręcają do aktywności.

Podstawa dla Ciebie, gdy usypiasz dziecko: najpierw wycisz siebie, swoje emocje, a potem usypiaj innych 😉


Nagranie w wersji z imieniem Twojego Dziecka zamówisz tutaj:

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Relaksacja przed Snem, dla Dziecka, z mieniem, personalizowana zasypiajka
Deal

Personalizowana wersja zasypiajki "U Misia", z imieniem Twojego dziecka. Imię, które ma znaleźć się w nagraniu dodaj w "uwagach" do zamówienia. Domyślnie imię jest w formie wołacza. Czas realizacji: do 5 dni pracujących.

Mp3 do pobrania Czas trwania: 30:00 Jakość: Hi-Fi 320 kbps Rozmiar: 73 MB (1 plik ZIP) Zawiera lektora: Tak Zalecane słuchawki: tak Rok wydania: 2022

Posłuchaj fragmentu (wersja z imieniem):Relaksacja dla Dzieci

Ta „zasypiajka” zaczęła się od tego, że w czasie messengerowej rozmowy z mamą, jej 6-letnia córka zaczęła marudzić, że nie może zasnąć, że jej się nie chce spać i wszystko przeszkadza… Więc zacząłem do niej mówić i po kilku minutach spała.


Zaskakujący efekt
+
sugestia mamy
, że „może by takie nagranie powstało…”
=
„Zasypiajka
u Misia”


Zasypiajka – jak korzystać

Zasypiajka jest do słuchania w czasie pory wieczornego snu. Dla dzieci powyżej 3 lat. Jej celem jest zaśnięcie dziecka w czasie słuchania.

Pozycja ciała wygodna dla dziecka, najlepiej na plecach, ale wiercenie się jest normalne 😉

Główna część trwa kilkanaście minut. Jest tutaj historia, elementy treningu autogennego dla dzieci, potem podstawowe afirmacje dla dziecka.

Podkład muzyczny, to przede wszystkim śpiew ptaków. Początek to serenada Schuberta „Lullaby”.

Całe nagranie trwa 30 minut.

Można korzystać ze słuchawek, ale nie trzeba – dźwięk powinien być dobrze słyszalny, ale nie za głośny. Lepiej się wsłuchiwać niż męczyć hałasem.

Uwaga: słuchawki domyślnie wymuszają pozycję leżącą na plecach.

W wersji personalizowanej nagrania mówię do dziecka „po imieniu” – to ma duże znaczenie – dziecko wie, że to ono ma zadziałać. I druga, ważniejsza rzecz – dziecko NIE jest obserwatorem historii, ale utożsamia się z nią i uczestniczy w niej. Dziewczynka czuje się bohaterką opowiadanej historii, a chłopiec bohaterem.

Afirmacje w Zasypiajce

Jeśli chcesz pobrać PDF z listą wykorzystanych afirmacji – automatycznie zrobisz to pisząc na Messengera tutaj >>

Pobierz PDF z Afirmacjami na Msgra


Imię w nagraniu

Dlaczego imię w nagraniu? Bo człowiek zdecydowanie lepiej i mocniej reaguje na komunikaty, w których jest jego imię.

Przypomnij sobie te sytuacje, gdy ktoś jest zamyślony, nie reaguje na otoczenie, jest w transie… ale wypowiedz tylko imię i się „budzi” wracając do rzeczywistości.

Albo gdy słyszysz swoje imię – instynktownie na nie reagujesz… Nawet, gdy chodzi o kogoś innego w twoim otoczeniu, podświadomie zwracasz uwagę na swoje imię.

Dzieci reagują jeszcze mocniej, czują się docenione i ważne.

Zobacz wersję z imieniem Twojego Dziecka kliknij tutaj >>

Rodzic i relaksacja dla dzieci

Relaksacja dla dzieci pozwala złagodzić stres stres u dziecka, a wieczorem przygotować je i wprowadzić do snu. Wieczór nie musi być polem walki, na którym dziecko walczy o jeszcze jedną chwilę zabawy, a prowadzona relaksacja jest bardzo dobrym sposobem na zaangażowanie jego uwagi i poprowadzenie w stronę głębokiego relaksu ciała, myśli i emocji.

Jako rodzic nie pomniejszaj stresu dziecka. Coś małego dla Ciebie, dla dziecka może być dużym wyzwaniem, z którym radzi sobie, jak umie… ale nie zna tylu sposobów, co Ty.
Kiedy Twoje dziecko od najmłodszych lat uczy się kierować swoim stresem – o wiele łatwiej poradzi sobie w trudnych chwilach, stresujących sytuacjach w przyszłości.

Relaksacja i Trening Autogenny dla Dziecka

W zasypiajce „u Misia” Twoje dziecko doświadczy jednego z elementów treningu autogennego Schultza. W trakcie tej wieczornej przygody będzie miało okazję doświadczać odczuwania ciężaru. Relaksacja dla dzieci przebiega tutaj poprzez sugestie, które NIE są bezpośrednio skierowane do dziecka. W trakcie relaksacji twoja pociecha towarzyszy jednemu z bohaterów i, jeśli chce, może robić te same ćwiczenia.

Zobacz więcej o relaksacji na Wiki

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

Twój Koszyk
na Relaks i Stres Mp3
Biuletyn z nowościami
Rejestracja Nowego Użytkownika
Shopping cart