DOSTROJENIE – powrót do harmonii (medytacja uważności, mindfulness)

30-dniowy program przywracania równowagi w życiu. Medytacja prowadzona, dzięki której możesz dostroić się i pozwolić Uniwersum przywrócić równowagę w Twoim życiu. Jeśli dążysz do swojego Celu – to jest reset dla umysłu i zaproszenie nowej Jakości do działania.

Mp3 Download

Czas trwania: 72 minuty (cztery utwory)
Jakość: Hi-Fi 224 kbps
Rozmiar: 115 MB
Zawiera lektora: Tak
Zalecane słuchawki: nie wymagane

29,97 

Medytacja prowadzona – reset dla mózgu

NIE TWÓRZ!
NIECH WSZECHŚWIAT ROBI TO ZA CIEBIE!

Jako człowiek mam w sobie poczucie sprawczości i kreowania rzeczywistości.

Mam różne wizje, stawiam cele, planuję, realizuję plany, osiągam cele…

Twórcze wizje pojawiają się w odpowiedzi na potrzeby.

Im łatwiej osiągam cele tym mam większe poczucie sprawczości w życiu…

Jednak poszukując skutecznych rozwiązań dotyczących „zdrowia” poczułem jak bardzo jestem ograniczony w swojej świadomości!
Te wszystkie narzędzia, które do tej pory zrobiłem, nagrania, to wszystko działa(!)… ale jednocześnie jakość działania w dużej mierze zależy od użytkownika, co z kolei sprawia, że dla jednych coś „działa” lepiej a coś gorzej. Jak to polepszyć?

Ta medytacja powstała jako efekt uboczny moich poszukiwań rozwiązań dotyczących poprawy zdrowia. Możesz ją zastosować dla

 • poprawy zdrowia fizycznego, dla
 • poprawy jakości życia emocjonalnego, dla
 • poprawy dobrobytu,
 • poprawy relacji ze światem…

Jak to możliwe?

Przecież mówi się, że jak coś jest do wszystkiego, to jest…
Prawda. Z takiego zdroworozsądkowego, logicznego punktu widzenia.

Na ogół zakładamy jednak, że wszystko ma swoją przyczynę. Zdrowie, uczucia, dostatek, relacje… – wszystko z czegoś wynika, a odnajdując kolejne przyczyny przyczyn na ogół dochodzimy do jakiegoś poziomu naszego Duchowego Ja. Nasza Psyche materializuje się w świecie. Psyche choruje – manifestuje się to w świecie (ciało, emocje, dobrobyt, relacje ze światem).

Problem polega na tym, że najczęściej skupiamy się na objawach i oczekujemy „zdrowia” dzięki usunięciu objawów… I czasami to działa, o ile równocześnie następuje zmiana w Psyche. Ale objawy ZAWSZE ustępują, gdy uzdrawiasz swoją Psyche.

ZDROWIE, ŻYCIE UCZUCIOWE, PIENIĄDZE

W tej medytacji NIE UZDRAWIASZ SYMPTOMÓW
(ciała, emocji, obfitości, relacji,itp.)

W tej medytacji dostrajasz się do częstotliwości uzdrawiania Uniwersum. Świadomie wyrażasz intencję Uzdrowienia i pozostawiasz wszystko Wszechobecności.

Kierując się swoją wolą masz ograniczoną wiedzę, ograniczone możliwości.

Pozwalając sobie doświadczać mądrości Wszechobecności, Boga, Wszechświata, Uniwersum pozwalasz, aby mądrość i wiedza o wiele większa niż Twoja działały w Twoim ciele, w Twoich emocjach, myślach, relacjach ze światem.

Pozwól sobie zaufać  tej Wszechwiedzącej naturze, której częścią jesteś i która jest Tobą. Pozwól sobie, pozwól Jej działać w Twoim życiu. Niby otwierasz się na nią, na coś zewnętrznego, lecz w rzeczywistości otwierasz się na siebie, bo taka jest Twoja natura. Zaufaj.

Wiem, że to trudne „przestać mówić, co dla mnie jest dobre” (jakby Świat o tym nie wiedział ;), ale właśnie dzięki odpuszczeniu sobie takiego złudnego poczucia kontroli – zyskujesz kontrolę i pozwalasz Światu szerzej działać.

Wysiłek Twój i Świata zmienia nie tylko Twoją Psyche, Twoje wnętrze, Twoją duchowość. Zmiana na poziomie duchowym wywołuje zmiany na poziomach bardziej fizycznych, dlatego dużo łatwiej zostawić toksyczne nawyki. Kieruj się Intuicją. Pytaj „czy to jest dla mnie dobre?” I działaj, podążaj za głosem Intuicji.

Medytacja „Dostrojenie”

Z technicznego punktu widzenia ta medytacja przypomina medytację Zen.

To medytacja, która przywraca harmonię na wszystkich poziomach Twojego istnienia.
Najlepsze w niej jest to, że nie musisz skupiać się na swoim zdrowiu, uczuciach, bogactwie, mówić czego chcesz i jak bardzo… Wszechświat doskonale to wie! W tej medytacji pozwalasz działać Wszechobecności.

KROKI do medytacji:

0. Jeśli chcesz sprawdzić jak działa ta medytacja (praktykowana przez minimum 30 dni): Przed pierwszą medytacją opisz swój obecny stan fizyczny, emocjonalny (jak się czujesz), relacji ze światem. Zapisz też to: jakie zmiany chcesz, aby zaistniały w Twoim życiu. Całość zaklej w kopercie opisując ją datą otwarcia (+30 dni). Po 30 dniach opisz siebie i swoje miejsce. Porównaj kartki.

 1. Wyraź intencję zdrowia dla ciała i ducha (albo obfitości, partnerstwa, to co chcesz) oraz otwarcia się na uzdrawiającą energię Wszechświata (Uniwersum, Boga, Wyższego Ja…)
 2. Pozycja: siedząca z prostym kręgosłupem, krzesło z oparciem, stopy płasko na ziemi, dłonie na udach otwarte ku górze.
 3. Czas: dwa razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem.
  • utrzymuj stan „bez myśli”,
  • utrzymuj stan otwartości na Wszechobecność (możesz np. czuć, wyobrażać sobie, jak spływa na Ciebie z góry światło, energia, dźwięk, wibracje itp.)
  • obserwuj naturę Wszechobecności, która przywraca w Tobie równowagę
  • utrzymuj koncentrację na oddechu w czasie medytacji
 4. W punkcie 4 wszystko dzieje się jednocześnie. Jeśli to trudne: wyobraź sobie całość przed medytacją, a w czasie medytacji utrzymuj koncentrację na oddechu. Nie chciej, nie pragnij, nie siłuj się.
 5. Podziękuj sobie za otwartość na Wszechobecność i przywrócenie równowagi.
 6. Po medytacji „wyłącz” toksyczne elementy ze swojego życia; np. dla zdrowia będzie to przede wszystkim sposób odżywiania, różne nawyki, itp.
 7. Pamiętaj, aby kierować się Intuicją.
 8. Do dyspozycji masz 4 nagrania. Są prawie takie same – różnią się głównie długością czasu, który poświęcasz na właściwą medytację.
  – DOSTROJENIE 1 – korzystasz 3-7 dni
  – DOSTROJENIE 2 – korzystasz do 10 dnia
  – DOSTROJENIE 3 – korzystasz do 21 dnia
  – DOSTROJENIE 4 – korzystasz do 30 dnia
  – DOSTROJENIE 5 – nie potrzebujesz nagrania

Uwagi do medytacji

 • Być może medytujesz w innej pozycji i masz swoje przyzwyczajenia – przynajmniej na kilka dni tej medytacji: zmień to.
 • Efekty możesz zauważyć już po kilku dniach.
 • Możesz korzystać z nagrań wg swojej Intuicji.
 • Praktykuj przynajmniej 30 dni (dla trwałości zmian, dla relaksu – jak chcesz)
 • To nagranie rozwijające Twoja Intuicję. Polecam K.Tepperwein „SUPERINTUICJA” (!)
 • Kieruj się Intuicją.

In Lak’ech Ala K’in
Paweł R. Stań

PS. Wszechobecność, Wszechświat, Bóg, Uniwersum, Siła Wyższa, itp. pojęcia traktuję jako synonimy.


UWAGA:

Odpowiadając na często pojawiające się pytanie:

„Zakończyłam właśnie cykl 30 dniowy i przyznam szczerze, że będzie mi bardzo brakowało ostatniej części, która przywracała mi niesamowity spokój. Czy można w dalszym ciągu praktykować samą część VI medytacji?

Jeśli zakończę cykl 30-dniowy i chcę kontynuować pracę, mniej więcej z tym samym zestawem zagadnień, ale w trochę innym ujęciu, to

Oczywiście, że nadal możesz korzystać z nagrania – po to jest to narzędzie. W założeniu ma pomóc w samodzielnym osiąganiu tego stanu, ale wiadomo jakie jest dzisiejsze środowisko… Możesz korzystać tak, jak czujesz, że to najlepsze dla Ciebie!


„Dostrojenie…”, to medytacja obniżająca poziom ważności.


User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Tylko zalogowani użytkownicy, którzy zakupili ten produkt mogą dodać ocenę i komentarz.

Zostaw komentarz

Twój Koszyk
na Relaks i Stres Mp3
Biuletyn z nowościami
Rejestracja Nowego Użytkownika
Shopping cart